Pousada jest miejscem idealnym dla spotkań towarzyskich jak i firmowych. W pobliżu obwodnicy trójmiejskiej, pozwala na przyjęcie Państwa gości w spokojnym miejscu, blisko natury. Przestronna sala ugości 55 osób, natomiast w sezonie letnim nasze Patio kolejne 36. Zapraszamy do rezerwacji stolika jak i całego pomieszczenia.

Oferujemy wynajem sali dostosowanej do szkoleń, w której posiadamy rzutnik oraz ekran do prezentacji. Przerwa kawowa, zorganizowana o wybranej godzinie ze słodko-słonym bufetem oraz herbatą i kawą Vieira Café serwowaną z maszyny ciśnieniowej. Na zakończenie spotkania zaserwujemy obiad, którego menu wybiorą Państwo z naszej oferty.

Podczas spotkań biznesowych staramy się, aby nasz klient pokazał się z jak najlepszej strony.
Gwarantujemy wysokiej klasy obsługę oraz najwyższej jakości dania oraz trunki.

Spotkanie rozpocznie się w sali konsumpcyjnej gdzie udostępnimy dla Państwa ekran i projektor. Po pierwszej połowie spotkania odbędzie się przerwa kawowa, na której zaserwujemy przez nas wypalaną kawę Vieira Café oraz herbatę Ronnefeldt. Na bufecie podany zostanie poczęstunek słodki- ciasta oraz ciasteczka naszego wypieku oraz przystawki słone - pastel (pierożki z wołowiną), coxinha(kremowe ciasto z szarpanym filetem z kurczaka) oraz kibe (ciasto gryczane z mięsem wieprzowym i miętą).
Na obiad proponujemy ucztę miesną Churrasco serwowaną przez naszych kucharzy wprost na talerze gości, dodatki takie jak smażone banany, kukurydziana polenta oraz inne podane zostaną do sotłu na półmiskach. Przez cały czas trwania rezerwacji serwowane będą napoje zimne takie jak sok jabłkowy, pomarańczowy oraz woda z mięta i cytryną. Możliwość dodatkowego wykupienia Open Bar.
Cena za przedstawioną ofertę to 120zł brutto

Ceny ustalamy indywidualnie opierając się o wybrane menu oraz czas trwania rezerwacji. Dla stałych klientów oferujemy rabaty. Po więcej informacji prosimy kontaktować się telefonicznie +48 696 790 097 lub mailowo pousada@kumaki.pl .