Pousada Kumaki

O NAS

Pousada [pouzada: zajazd] Kumaki to jedyna w Trójmieście brazylijska restauracja, położona w pewnym urokliwym miejscu, które od granicy Gdańska dzieli 3 min jazdy samochodem.

Niczym sielski wiejski obrazek wtapia się w okoliczne lasy i łąki. Czym się wyróżnia? Wszystkim, czego musielibyśmy szukać aż 10 tysięcy kilometrów na południe, w przepięknej i egzotycznej, zawsze gorącej Brazylii.

Sprawcy całego „zamieszania” to zgodne, choć temperamentne polsko-brazylijskie małżeństwo z wielką wspólną pasją do gotowania.

Anna Vieira-Kowiel odpowiada za organizację życia codziennego restauracji, wraz z managerami i kelnerami czuwa nad profesjonalną oraz niezapomnianą atmosferą tego miejsca.

Andre Vieira Barboza – właściciel, szef kuchni, barista – pilnuje, aby każde z dań, które opuszcza naszą kuchnię nie odbiegało niczym od brazylijskich smaków. Ponadto osobiście wypala kawę Vieira Café 100% Arabica Santos dostępną w sprzedaży oraz w karcie menu Pousady.

Tam, gdzie powstają potrawy, rządzą brazylijscy kucharze, co sprawia, że już od pierwszej chwili można poznawać Brazylię od kuchni, nie przekraczając nawet płyty lotniska.

Produkty najwyższej jakości oraz idealny serwis to „oczywiste oczywistości”, ale zawsze warto o nich przypomnieć.

W progu Pousady zaczyna się niezapomniana kulinarna podróż do Brazylii. Nietypowy widok z okien restauracji na maneż Szkółki Jazdy Konnej Kumaki pozwala rodzinom oraz znajomym obserwować bliskich podczas nauki jazdy konnej.

W naszym rodzinnym gospodarstwie coś dla siebie mogą znaleźć całe rodziny: dorośli zrelaksują się w miłej atmosferze restauracji, a dzieci skorzystają z placu zabaw lub odwiedzą nasze zwierzęta gospodarskie.

Wdrożenie: You're Welcome
t
Zapraszamy na brazylijską ucztę!
  • Restauracja Pousada Kumaki
  • ul. Wieczornych Mgieł 21
  • 83-050 Bąkowo
  • Rezerwacja telefoniczna:
  • +48 696 790 097